Dorty - fotogalerie

Ve čtrnácti letech holky hodně četly, tak manžela napadl dort jako kniha. Udělala jsem tedy knihu s elfkou a nápisem v elfštině. Mělo by tam být napsáno XIV. narozeniny.
A Barborka dostala ke svým 13. narozeninám krabici se střevíčkem. Střevíček mě docela potrápil, ale nakonec snad nevypadá úplně nejhůř.
K 13. narozeninám jsem holkám upekla každé svůj dort. Princezna Terezka dostala dort s korunkou.  Korunku jsem si udělala předem, aby stačila vytvrdnout a na dortu pěkně držela.  
Bišonek pro naše holky ke 12. narozeninám.      
Náš strejda slavil 85. narozeniny. Pořád jsem nevěděla jaký dort mu mám udělat a nakonec manžel vymyslel Plzeň.  
Manželovy rodiče slavily zlatou svabu, takže dort je laděn do zlaté barvy. Figurky babičky a dědečka jsou ovšem sádrové a jsou koupené.
Tento dort byl pro dva 60ti leté oslavence. Pro účetní a elektrikáře, proto ta kalkulačka a pojistka. Dorty peču jen pro rodinu, ale u tohoto jsem udělala výjimku. Když nám manželova kolegyně z oslavy zavolala, že dort se oslavencům líbil a všem moc chutnal, měla jsem radost.   
K jedenáctým narozeninám jsem holkám upekla postavičku Mika Wazowského z oblíbeného filmu Příšerky s.r.o. Podařilo se mi zachytit výraz, jak se holky tvářily, když dort poprvé uviděly - a to je to, proč se s těma dortama vždycky celou noc "patlám".  
Tento dort s marcipánovou mašlí byl pro moji švagrovou ke kulatému výročí. A jelikož se pro dámu nehodí některá čísla významných jubileí na dortě okatě uvádět, tak jsme v tomto případě zvolili binární číslo (nápad mého manžela). Snad neurazilo a snad i trochu pobavilo. Musím přiznat, že nastal malý...
Dort byl pro manželovy rodiče k 70tinám. Upekla jsem mramorové korpusy a vyzkoušela nový karamelový krém.    
1 | 2 | 3 | 4 >>

Diskusní téma: Dorty - fotogalerie

Good info

Pharmb139 11.08.2014
Very nice site!

Good info

Pharma691 08.08.2014
Very nice site!

John

Smithf798 02.08.2014
I appreciate, cause I found just what I was looking for. You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye cdbaecagcccfefeg

John

Smithc397 22.07.2014
You could certainly see your skills within the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who arent afraid to say how they believe. Always follow your heart. ddbdkedffdebkbcd

Úžas

Martina 28.01.2014
Musím Vám složit poklonu. Původně jsem koukala na karnevalové masky a pak koukla na dorty. Dort Drak je absolutně úžasný. Mám z Vás depku :-D a to jsem si myslela, že jsem šikovná :-) No nic. Jste strašně šikovná Dorty krásné, masky dětem super a dál raději dneska koukat nebudu až zase příště :-)

Re: Úžas

Janina 01.04.2014
Martino díky, moc jste mě potěšila.

Konska hlava

ZuzanaK 13.06.2012
Teno dort je tedy tak strašně krasny že bych chtela poznat tu ženu ktera ma tak zlate ruce Blahopřeji Dojal i mne

Re: Konska hlava

Janina 11.07.2012
Zuzano, moc děkuji za pochvalu.

Super nápady!!***

Anetkaterka 02.06.2010
Ahoj,ty nápady co jsou tady jsou úplně boží,ale nejvíc se mi líbí ta panenka barbie:-)
Tak zatím AHOJ!!!!:-D

Přidat nový příspěvek