Dorty - fotogalerie

Holky teď baví svět fantazie. Takže jsem k desátým narozeninám vybrala draka. Dal mi zabrat, ale výsledek snad není nejhorší.  
Monster mánie zasáhla i naše holky, tak jsem jim takový dort upekla k svátku. 
Dlouho jsem nevěděla jaký dort holkám upeču k 9.narozeninám. Nakonec jsem vybrala Mimoně z pohádky Já padouch a myslím, že jsem se trefila.  
Protože nadšení pro "petshopáky" holky drželo dost dlouho, dostaly dort v tomto duchu i k osmým narozeninám.
Dort na dvojitou oslavu - pro tetu a strejdu.  
Tento dort jsem holkám udělala když začaly chodit do 1. třídy. Tak trochu podle jejich školní tašky. Největší odměnou za tu práci mi je, když poznají co jsem vytvořila a hlavně když jim chutná, což se v tomto případě stalo.  
Tak tento dort byl také pro manžela. Naplnila jsem ho jahodovým krémem a ozdobila wice icingem. Potěšilo mě, že i přesto, že holky film neviděly, poznaly, kdo že to má být.  
Tak tenhle dort jsem upekla, abych vyzkoušela něco nového a to lem kolem dortu, karafiát a čokoládové zdobení a také novou potahovací hmotu (varnu). No - ještě by to chtělo vypilovat, ale hlavně, že jsme si pochutnali.
Manželův oblíbenec Homer. Tak ho dostal ke čtyřicetinám.
Přemýšlela jsem jaký dort udělat holkám k letošním - už sedmým narozeninám. Obě jsou zblázněné do zvířátek LPS,takže už jen vybrat, které z těch všech to vyhraje. Volba padla na bobra. Letos poprvé dostanou k narozeninám dort společný. Korpus na hlavu je poskládán z dortové formy a tělo...
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Diskusní téma: Dorty - fotogalerie

Good info

Pharmb139 11.08.2014
Very nice site!

Good info

Pharma691 08.08.2014
Very nice site!

John

Smithf798 02.08.2014
I appreciate, cause I found just what I was looking for. You have ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye cdbaecagcccfefeg

John

Smithc397 22.07.2014
You could certainly see your skills within the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who arent afraid to say how they believe. Always follow your heart. ddbdkedffdebkbcd

Úžas

Martina 28.01.2014
Musím Vám složit poklonu. Původně jsem koukala na karnevalové masky a pak koukla na dorty. Dort Drak je absolutně úžasný. Mám z Vás depku :-D a to jsem si myslela, že jsem šikovná :-) No nic. Jste strašně šikovná Dorty krásné, masky dětem super a dál raději dneska koukat nebudu až zase příště :-)

Re: Úžas

Janina 01.04.2014
Martino díky, moc jste mě potěšila.

Konska hlava

ZuzanaK 13.06.2012
Teno dort je tedy tak strašně krasny že bych chtela poznat tu ženu ktera ma tak zlate ruce Blahopřeji Dojal i mne

Re: Konska hlava

Janina 11.07.2012
Zuzano, moc děkuji za pochvalu.

Super nápady!!***

Anetkaterka 02.06.2010
Ahoj,ty nápady co jsou tady jsou úplně boží,ale nejvíc se mi líbí ta panenka barbie:-)
Tak zatím AHOJ!!!!:-D

Přidat nový příspěvek