Kniha návštěv

pochvala

Leňďa 28.01.2017
Teda žasnu, je to nádhera. Dcera miluje rumcajse a Vaše masky se mi zdají bezkonkurenční. Už vím, za co půjdeme další rok na karneval. Moc díky i za podrobný popis výroby, snad to za ten rok dáme :-)

Re: pochvala

Janina 24.03.2017
Moc děkuji. Masku určitě zvládnete, není to nic složitého, jen trochu náročné na čas. Ať se povede.

Fakt je to zajímavé

Jiří Fojtík 08.12.2013
Já bych rád viděl tu výrobu

manka

Lucie Rákošová 20.02.2013
Dobrý den,

ušila jste krásný kostým manky, chci se zeptat, jestli by nebyl na prodej, dcera má mít ve školce karneval a chtěla by právě tuto masku. děkuji

Re: manka

Janina 21.02.2013
Děkuji, ale kostým Manky již bohužel nemám. Není to však nic složitéhoo a jistě ho zvládnete lehce sama ušít. Jednoduchá červená sukénka s bílým kanýrkem, bílá jakákoliv halenka nebo tričko a zástěrka. Určitě se Vám to podaří.

Nádhera

Eva 18.02.2013
Opravdu krásné stránky, super nápady 100% provedení. Jste moc šikovná. Ani nevím co pochválit dřív, masky, perníčky, dorty jedno lepší než druhé. Jste jednička.

Re: Nádhera

Janina 21.02.2013
Evo, moc děkuji za slova chvály. Ráda pro svoje holky něco vymýšlím a jsem ráda, když mé výtvory potěší i někoho dalšího. Díky moc.

jak na vousy

Alena Dvořáková 04.02.2013
Dobrý den, jsem úplný začátečník, a ruční práce mě nikdy nebavili, ale člověk míní a život (děti) mění. Prosím prosím poraďte mi, jak mám udělat vousy na Rumcajse... Děkuji Alena.
P.S. : krásné a inspirativní stránky. Moc se mi líbí vaše nápady. Jen tak dál...

Re: jak na vousy

Janina 12.02.2013
Dobrý den, na vousy jsem použila černou vlnu - vypáraný nedokončený svetr, takže proto byla taková kudrnatá. A namotala jsem ji na černou gumičku. Jen tak jsem jí hustě omotala, nijak nepřidělávala. Ke gumičce jsem přivázala ještě menší gumičku tak, aby vedla pod nosem a také na ni přidělala vlnu. Konce gumičky jsem izolepou přilepila ke klobouku. Možná by bylo dobré gumičku ještě i přišít, aby lépe držela. Snad jsem Vám trochu poradila, kdyžtak se ještě klidně ptejte.
Moc děkuji za milá a povzbudivá slova.

Krása :-)

Elionora 06.01.2013
Díky za inspiraci na krásné masky. Opravdu se Vám moc povedly!!!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek